SOD - z drewna dla zwierząt i ogrodu

Firma

Firma

Przedsiębiorstwo "SOD" spółka jawna powstało w 1992 roku w miejscowości Turek we wschodniej Wielkopolsce. Firma zatrudnia 60 osób pracujących w systemie dwuzmianowym. Od początku naszej działalności zajmowaliśmy się produkcją małej architektury ogrodowej, a w szczególności: karmników i budek lęgowych dla ptaków dziko żyjących, klatek z drewna dla gryzoni, bud dla psów, drapaków dla kotów, siedlisk dla owadów, instalacji dla dzieci. Asortyment jest ciągle rozszerzany o nowe produkty w oparciu o nasze pomysły oraz inspiracje naszych klientów. Oferta nasza skierowana jest głównie do dużych odbiorców sieciowych i hurtowników branżowych jak również do sklepów detalicznych i indywidualnych odbiorców, produkty nasze można spotkać w wielu europejskich krajach gdzie cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Zdecydowana większość naszej produkcji trafia do klientów w Europie Zachodniej. Materiały i komponenty używane do produkcji są łatwo biodegradowalne, drewno pochodzi ze źródeł prowadzących zrównoważoną gospodarkę zasobami leśnymi w oparciu o certyfikat FSC.

       

Wyroby nasze prezentują się dobrze na półkach sklepowych, ale też będą praktyczną i estetyczną ozdobą domu i ogrodu. Dbałość o środowisko naturalne nabiera coraz większego znaczenia dlatego nasze karmniki, budki lęgowe, klatki dla gryzoni, budy dla psów, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W naszej szerokiej gamie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie, aby zbliżyć Wasz ogród do prawdziwej Natury. 
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.