SOD - z drewna dla zwierząt i ogrodu

Oferta

Dla dzieci

Drewniana piaskownica jest doskonałym wyborem dla Waszego dziecka. Jest jednym z najbardziej popularnych miejsc zabaw dla małych dzieci w przydomowym ogródku. Nasze piaskownice są wystarczająco wytrzymałe, aby służyć przez długie lata.

Przy konstrukcji naszych wyrobów oprócz funkcjonalności priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo ich użytkowników oraz środowiska naturalnego. Dlatego wszystkie nasze produkty dla dzieci zostały zbadane pod kątem bezpieczeństwa fizycznego i chemicznego w niezależnym instytucie - Polskim Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie. Ich rezultaty potwierdzają zgodność naszych wyrobów z aktualnie obowiązującymi wymaganiami na terenie UE (norma EN 71 dot. bezpieczeństwa zabawek).

Aby piaskownica długo służyła, była sprawna i cieszyła oczy estetycznym wyglądem należy ją chować na okres zimowy, aby nie była wystawiona na niekorzystne warunki atmosferyczne. 


Zobacz zdjęcia 
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.