SOD - z drewna dla zwierząt i ogrodu

Jakość

Polityka jakości i certyfikaty

Właściciele firmy SOD Spółka Jawna zobowiązują się do stosowania zasad zrównoważonego rozwoju oraz konsekwentnego utrzymania właściwych relacji pomiędzy zagadnieniami środowiskowymi i ekonomicznymi w działalności firmy. Wszystkie działania firmy są zorientowane na jakość wyrobów i usług spełniających oczekiwania naszych klientów przy zapewnieniu pełnej zgodności z przepisami ochrony środowiska oraz zagwarantowaniu bezpieczeństwa pracy. Nasze wyroby staramy się produkować z drewna certyfikowanego FSC®, co pomaga zachować lasy dla przyszłych pokoleń.

 

        

 

W celu spełnienia wymagań każdego klienta „SOD" realizuje działania projakościowe obejmujące: ciągłe doskonalenie procesów oraz poziomu usług ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska; innowacyjność techniczną i technologiczną poprzez unowocześnianie wyposażenia technologicznego zapewniającego podnoszenie poziomu technicznego i jakościowego produkowanych wyrobów; stałe podnoszenie kwalifikacji przez wszystkich pracowników firmy; nawiązywanie i doskonalenie współpracy z dostawcami i odbiorcami; systematyczne rozszerzanie oferty asortymentowej przy jednoczesnej stałej poprawie atrakcyjności wyrobów; prowadzenie badań wyrobów w celu spełnienia przez nie wymagań norm i przepisów prawnych.

Jakość wytwarzanych przez nas wyrobów i usług ma ogromne znaczenie dla przyszłości firmy i dlatego troska o nią jest podstawowym obowiązkiem każdego pracownika. Założenia polityki jakości są znane i realizowane przez wszystkich pracowników firmy „SOD”. Kierownictwo firmy deklaruje stosowanie odpowiednich metod i organizacji pracy oraz zapewnienie środków na efektywną realizację tej Polityki. Polityka zarządzania dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych poprzez opublikowanie jej w wyznaczonych miejscach na terenie firmy oraz umieszczenie jej na stronie internetowej www.sod.pl.

Niniejsza polityka została ustanowiona w marcu 2007 r. i jest w sposób ciągły aktualizowana i kontynuowana.

Turek dnia 30 marca 2007r. 

Pobierz pliki
Aby pobrać poniższe pliki wypełnij formularz identyfikacyjny. 
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.