SOD - z drewna dla zwierząt i ogrodu

Oferta

Akcesoria ogrodowe

Coraz więcej osób preferuje elementy architektury ogrodowej wykonane z drewna nad te wykonane z plastiku. Związane jest to z jego naturalnym wyglądem, nie bez znaczenia jest także jego „neutralność” związana z ekologią. Mniej ważny jest idealny wygląd artykułu ogrodowego, ważniejsza staje się chęć obcowania z naturalnym produktem.

Wyroby z drewna mają w tej chwili swój dobry czas. Żadne tworzywo nie może się równać z klasyczną i ciepłą formą drewna. Wszelkie elementy powstałe na bazie drewna cieszą oko, wprowadzając wyszukany styl i harmonię. Drewno znajduje zastosowanie także na zewnątrz pomieszczeń, choćby w ogrodzie czy na działce. Pomysłowo zaprojektowane: szafki na narzędzia, stoliki do przesadzania roślin, zasobniki na drewno kominkowe, itp. dodadzą naturalnego uroku każdemu ogrodowi. Architektura drewniana wprowadza do ogrodu naturalne piękno i doskonale współgra z zielenią roślin. Pięknie urządzony ogród będzie wspaniałym miejscem relaksu i wypoczynku.

Produkty wykonane są z różnych gatunków drewna, zabezpieczone przed pleśnią i sinizną środkami impregnującymi.


Zobacz zdjęcia 
Projekt i realizacja online24.pl
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.